Mam narastające wrażenie, że ćwierćfinał jest szczytem możliwości naszych reprezentantów na IO w Pekinie. Oczywiście w konkurencjach, w których nie stosuje się systemu pucharowego, odpowiednikiem ćwierćfinału jest czołowa ósemka.
Doprawdy, chyba tylko w wyścigu kolarskim kobiet to ósme miejsce można uznać za osiągnięcie.
Zostało jeszcze trochę czasu, więc może niektórzy jednak wybiją się wyżej. Czyli na podium (czwarte miejsca nie są wiele lepsze, niż ósme).