Piątkowa radiówka

W Atenach była ponoć jakaś straszliwa burza, że całe miasto zalane. Padało tak mocno, że nie wytrzymał szklany sufit w gmachu parlamentu i zawalił się na pracującą poniżej sprzątaczkę. Chyba nie o to chodziło w koncepcie przebijania szklanego sufitu przez kobiety.

W Niemczech afera, bo pewien poseł zaprotestował przeciwko niszczeniu wołowiny, w której są odrobiny koniny, i zaproponował, żeby jednak dać to mięso do zjedzenia przynajmniej ubogim (bo nie jest szkodliwe dla zdrowia). Zaprotestowały organizacje, że nie wolno tak traktować biednych. Posłowi muszę przyklasnąć, bo jestem wrogiem takiego marnowania żywności, ale popełnił oczywisty błąd: przecież to dyskryminacja odbierać bez powodu bogatym prawo do zjedzenia taniego (darmowego) mięsa. Swoją drogą, biłbym brawo komuś, kto sprytnie dostarczył takie wycofane z handlu mięso do kuchni parlamentu i podobnych, głupie pomysły by im z głowy wyleciały.

W Sejmie wielkie głosowanie nad odebraniem immunitetu posłowi PO, który miał obrazić Rodziny Smoleńskie. Przed głosowaniem wystąpił poseł PiS z płomiennym przemówieniem, w którym solidnie nabluzgał obwinionemu posłowi PO. Grunt to dobry przykład.

Nie ma to jak posłuchać wiadomości w samochodzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s